Szanowni Państwo,

chcielibyśmy Państwu zaproponować nawiązanie współpracy  w zakresie zlecenia produkcji detali z tworzywa sztucznego, które wykorzystujecie Państwo w swoim procesie produkcji.

Zapraszam do  zapoznania się z  krótka prezentacją firmy i odpowiedź. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. to firma,produkcyjno-usługowa branży tworzyw sztucznych. Istniejemy na rynku już od 26 lat. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, posiadamy 40 wtryskarek od 65 do 4 000 ton oraz 5 linii do wytłaczania profili. Na naszej wtryskarce o wielkości 4000 ton możemy wykonać detal o wadze do 50 kg. Przetwarzamy takie tworzywa jak: PP, ABS, PC, PCV,  HDPE, LDPE i wiele innych.  Atrybuty firmy to: jakość oferowanych produktów, terminowość w realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. 

Zaplecze firmy to hala produkcyjna wielkości 2000 metrów kwadratowych oraz magazyn wielkości 3000 metrów kwadratowych.

Realizujemy zlecenia od fazy projektu wykonawczego do fazy produkcji. Posiadamy biuro konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne oprogramowanie oraz własną narzędziownię. Wykonujemy formy wtryskowe, głowice, kalibratory.

Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. sprawnie realizuje najważniejsze cele oraz plany rozwojowe i modernizacyjne. Zgodnie z przyjętą strategią nieustannie dostosowuje potencjał przedsiębiorstwa do wymagań współczesnego rynku i zmiennych potrzeb różnych grup klientów.

Jakość naszych usług potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia jakie dotychczas otrzymaliśmy.

Zainteresowanych kontrahentów zapraszamy do współpracy i składania zapytań ofertowych.

 

www.konplast.com.pl