Pracownicy

Niezwykle podniosły Jubileusz miał miejsce 4 kwietnia 2022 r., kiedy to Aneta Rzepczak obchodziła 20 – lecie pracy. Nie zabrakło wzruszającego utworu „Dwadzieścia lat a może mniej”, ogromnego bukietu kwiatów i wspomnień wspólnej wieloletniej pracy. Prezes Henryk Kamiński w imieniu własnym, Zarządu i całej Rodziny Kon-Plast złożył najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie i życzył dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

16 marca 2022 roku obchodziliśmy 15-lecie pracy Przemysława Pęcherzewskiego. Prezes Henryk Kamiński w imieniu Zarządu i całej Rodziny Kon-Plast złożył najserdeczniejsze podziękowania za wieloletnią pracę oraz życzył kolejnych lat w zdrowiu i pomyślności

2 listopada obchodziliśmy wyjątkowy Jubileusz 15-lecia pracy Marioli Michalak. Prezes Henryk Kamiński podziękował za ogromny wkład w rozwój firmy, szczególnie dziękował za ciężką pracę, energię i uśmiech oraz za pozytywne relacje z całą załogą. Życzył kolejnych sukcesów, pomyślności i zdrowia na kolejne lata.

Z okazji 15-lecia pracy Doroty Żurek w Grupie Kon-Plast Prezes Henryk Kamiński w imieniu Zarządu złożył najserdeczniejsze podziękowania za wkład pracy, za uśmiech, za osobowość. Życzył kolejnych lat w zdrowiu i sukcesów osobistych oraz zawodowych.

12 października obchodziliśmy Jubileusz 15 - lecia pracy Agnieszki Kaźmierczak. Prezes Henryk Kamiński w imieniu Zarządu dziękował za długoletnią pracę, za dyspozycyjność  i wytrwałość. Życzył zdrowia, sukcesów i aby Pani Agnieszka nadal zarażała dobrą energią i kondycją.

4 października obchodziliśmy podwójny Jubileusz 10 - lecia pracy Huberta Kubiaka oraz Mateusza Gałczyńskiego. Prezes Henryk Kamiński z humorem wspominał początki pracy Huberta i Mateusza, dziękował w imieniu całej załogi za dyspozycyjność, pracowitość i życzył kolejnych Jubileuszy w dobrym zdrowiu i pomyślności.

 

6 września 2021 roku obchodziliśmy 15 -lecie pracy Marioli Silnej. Prezes Henryk Kamiński w imieniu Zarządu i całej załogi serdecznie pogratulował stażu w firmie Grupa Kon-Plast oraz życzył dalszych sukcesów zawodowych i osobistych oraz kolejnych lat w Rodzinie Kon-plast.

2 sierpnia obchodziliśmy Jubileusz 15-lecia pracy Grupy Kon-Plast. Prezes Henryk Kamiński podziękował za całokształt pracy i duży wkład w rozwój firmy. W imieniu Zarządu i całej rodziny Kon-Plast życzył długich lat w zdrowiu i pomyślności.

W kwietniu świętowaliśmy  kolejne jubileusze. Tym razem z rąk Prezesa Henryka Kamińskiego gratulacje otrzymali: Piotr Piaseczny oraz Waldemar Głocki